ua ru
РЕСЕПШН +38 (067) 486 52 15

Теніс

Як мінімум, ТЕНІС - це благородна гра!

Великий теніс завжди вважався одним з найпрестижніших і видовищних видів спорту. Крім відмінної фізичної форми, він також розвиває силу волі, витривалість і прекрасну координацію. А головне - дарує масу задоволення та неповторні емоції!

Все це Ви обов'язково знайдете в заміському клубі Campa, який вже не перший рік об'єднує на своїх кортах професіоналів і любителів цього неповторного виду спорту.

Сьогодні на території комплексу розташовані десять кортів - 7 відкритих і 3 закритих, де одночасно можуть грати до сорока осіб. Завдяки професійним покриттям - ґрунтовим на відкритих і GRINSET TROPHY на закритих майданчиках, шанувальники тенісу мають можливість насолоджуватися улюбленою грою цілий рік. А наші кваліфіковані тренери допоможуть вам відкрити для себе всю привабливість гри, власний потенціал в ній, а також мистецтво гарного відпочинку та науку здорового способу життя.

Для зручності та більшої видовищності гри, територія кортів продумана до дрібниць і з урахуванням сучасних стандартів - якісною системою освітлення в темний час доби та зручними глядацькими трибунами. Завдяки цим, здавалося б, «дрібницям», корти Campa є одними з найбільш популярних для проведення тенісних турнірів міжнародного рівня.

Теніс в заміському клубі Campa - це формула здоров'я, бадьорого настрою та задоволення!